Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых мерах по обеспечению надлежащего функционирования жилищно-коммунального хозяйства Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 07.09.2010 № 7102
Дата рассмотрения: 07.09.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про деякі заходи щодо забезпечення належного функціонування житлово-комунального господарства України

У зв'язку із неналежним виконанням Кабінетом Міністрів України Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки, що унеможливлює скорочення обсягів споживання природного газу в Україні на 30 %, та призводить до інших несприятливих наслідків у функціонуванні житлово-комунального господарства в Україні, Верховна Рада України постановляє:

1. До виконання Кабінетом Міністрів України Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки гранична ціна на природний газ для побутових потреб населення та для суб'єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, встановлюється на рівні, виходячи із середньої ціни закупівлі природного газу власного видобутку, який у повному обсязі спрямовується на ці потреби, та середньої ціни закупівлі імпортованого природного газу в обсягах, необхідних для повного забезпечення зазначених потреб.

2. Доручити Кабінету Міністрів України невідкладно забезпечити приведення граничної ціни на природний газ для побутових потреб населення та для суб'єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, до рівня, визначеного у пункті 1 цієї постанови.

3. Доручити Кабінету Міністрів України у проекті Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" передбачити видатки на виконання Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки у обсягах, що передбачені цією Програмою на 2010 та 2011 роки.

4. Доручити Національній комісії регулювання електроенергетики України, органам місцевого самоврядування встановлювати ціни і тарифи на послуги з централізованого тепло-, водопостачання та водовідведення для населення і бюджетних установ, виходячи із граничної ціни на природний газ, визначеної відповідно до цієї Постанови.

5. Державній житлово-комунальній інспекції забезпечити контроль відповідності цін і тарифів згідно з цією Постановою.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова
Верховної Ради України 

 
В. Литвин
 

Опрос