Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об урегулировании вопроса размещения творческих мастерских Национального союза художников Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 02.07.2010 № 6642
Дата рассмотрения: 02.07.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про врегулювання питання розміщення творчих майстерень Національної спілки художників України

Зважаючи на необхідність збереження творчих майстерень Національної спілки художників України, які на законних підставах протягом десятків років знаходяться на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (корпус N 30), Верховна Рада України постановляє:

1. Рекомендувати Міністерству культури і туризму України, Київській міській державній адміністрації, Фонду державного майна України разом з Національною спілкою художників України, на період проведення ремонтно-реставраційних робіт на корпусі N 30, що знаходиться на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, вирішити питання тимчасового розміщення творчих майстерень Національної спілки художників України на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

2. Рекомендувати Міністерству культури і туризму України забезпечити укладення з Національною спілкою художників України попереднього договору про укладення в майбутньому договору оренди корпусу N 30, що знаходиться на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

3. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова
Верховної Ради України 

 
В. Литвин
 

Опрос