Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования действий и бездеятельности правоохранительных органов

Проект постановления Верховной Рады Украины от 16.04.2010 № 6321
Дата рассмотрения: 16.04.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ України

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування дій та бездіяльності правоохоронних органів

Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування, дій та бездіяльності правоохоронних органів, щодо обставин інциденту за участю Миколи Коханівського та Віктора Вороніна, який мав місце 17 березня 2010 року під час проведення пікетування будівлі Міністерства освіти і науки України, в м. Києві, та обставин побиття громадян Ігора Лісодіда та Григорія Тихого 21 листопада 2009 року під час пікетування відкриття пам'ятника Леніну на Бессарабській площі в м. Києві (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Визначити основним завданням Тимчасової слідчої комісії - надання українському суспільству достовірної інформації, щодо обставин інциденту за участю Миколи Коханівського та Віктора Вороніна, який мав місце 17 березня 2010 року під час проведення пікетування будівлі Міністерства освіти і науки України, в м. Києві, та обставин побиття громадян Ігора Лісодіда та Григорія Тихого 21 листопада 2009 року під час пікетування відкриття пам'ятника Леніну на Бессарабській площі в м. Києві, та правової оцінки дій правоохоронних органів, з подальшим притягненням винних осіб до відповідальності.

3. Визначити кількісний склад Тимчасової слідчої комісії виходячи із забезпечення такого представництва:

фракція Партії регіонів - два народних депутати України;

фракція "Блок Юлії Тимошенко" - два народних депутати України;

фракція Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА" - два народних депутати України;

фракція Комуністичної партії України - два народний депутат України;

фракція "Блок Литвина" - два народний депутат України.

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Джоджика Я. І., заступником голови Тимчасової слідчої комісії - народного депутата України Парубія А. В.

5. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

6. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення діяльності Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

7. Генеральній прокуратурі України, Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України надавати відповідні матеріали та сприяти діяльності Тимчасової слідчої комісії.

8. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - три місяці з дня прийняття цієї Постанови.

9. Тимчасовій слідчій комісії у тримісячний термін подати Верховній Раді України звіт про виконану роботу.

10. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України.

11. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос