Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний "Стратегия гуманитарной политики современной Украины" (19 мая 2010 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 01.04.2010 № 6260
Дата рассмотрения: 01.04.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань "Стратегія гуманітарної політики сучасної України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 19 травня 2010 року парламентські слухання на тему "Стратегія гуманітарної політики сучасної України".

2. Кабінету Міністрів України до 1 травня 2010 року підготувати і передати до Верховної Ради України матеріали з інформацією щодо стратегічних напрямків розвитку гуманітарної політики України.

3. Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності спільно з Кабінетом Міністрів України забезпечити підготовку і проведення зазначених парламентських слухань.

4. Запросити до участі в парламентських слуханнях народних депутатів України, членів Кабінету Міністрів України, представників органів державної виконавчої влади, науковців Національної академії наук України, Академії педагогічних наук України, керівників вищих та загальноосвітніх навчальних закладів, представників громадських організацій.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити трансляцію парламентських слухань на загальнонаціональному телеканалі та загальнонаціональному радіоканалі.

6. Управлінню справами апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та видання їх матеріалів.

 

Голова
Верховної Ради України

 
В. Литвин

Опрос