Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам проверки соблюдения Конституции Украины и законов Украины Президентом Украины Ющенко В. А. во время присвоения званий, награждения государственными наградами Украины и назначения на должности

Проект постановления Верховной Рады Украины от 09.03.2010 № 6156
Дата рассмотрения: 09.03.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки дотримання Конституції України та законів України Президентом України Ющенком В. А. під час присвоєння звань, нагородження державними нагородами України та призначення на посади

За час перебування на посаді Президента України Ющенко В. А. видав безпрецедентно велику кількість Указів про присвоєння звань, нагородження державними нагородами України та призначення на посади, які викликали негативну реакцію громадськості, як в Україні та і за її межами, а тому, відповідно до частини третьої статті 89 Конституції України, глави 17 Регламенту Верховної Ради України, Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань перевірки дотримання Конституції України та законів України Президентом України Ющенком В. А. під час присвоєння звань, нагородження державними нагородами України та призначення на посади (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Тимчасовій слідчій комісії з'ясувати обставини і розслідувати факти можливих порушень Конституції України та законів України з боку Президента України Ющенка В. А. під час присвоєння звань, нагородження державними нагородами України та призначення на посади.

3. Встановити, що кількісний склад Тимчасової слідчої комісії становить 7 (сім) народних депутатів України, виходячи із забезпечення такого пропорційного представництва в її складі: один представник від шістдесяти п'яти народних депутатів України, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції.

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України МАТВЄЄВА Володимира Йосиповича (фракція Комуністичної партії України), заступником голови Тимчасової слідчої комісії - народного депутата України КУЛИКОВА Кирила Борисовича (фракція "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА").

5. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

ТАБАЧНИКА Дмитра Володимировича - фракція Партії регіонів;

ПЛОТНІКОВА Олексія Віталійовича - фракція Партії регіонів;

ТОМЕНКА Миколу Володимировича - фракція "Блок Юлії Тимошенко";

ШКІЛЯ Андрія Васильовича - фракція "Блок Юлії Тимошенко";

ГРИНЕВЕЦЬКОГО Сергія Рафаїловича - фракція "Блок Литвина".

6. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення діяльності Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

7. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - 2 місяці з дня прийняття цієї Постанови.

8. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше трьохмісячного терміну з дня прийняття цієї Постанови.

9. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос