Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Реформирование законодательства Украины о местных выборах в интересах территориальных общин" (17 марта 2010 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 18.02.2010 № 6092
Дата рассмотрения: 30.03.2010 Карта проходжения проекта

 

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 12 травня 2010 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад".

2. Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування відповідно до Регламенту Верховної Ради України здійснити необхідні заходи щодо організаційного забезпечення проведення парламентських слухань.

3. Запропонувати Центральній виборчій комісії, Верховній Раді Автономної Республіки Крим, місцевим радам, іншим зацікавленим сторонам до 20 квітня 2010 року підготувати і передати до Верховної Ради України пропозиції щодо шляхів реформування законодавства України про місцеві вибори.

4. Запросити Президента України, Голову та членів Центральної виборчої комісії до участі та виступу на парламентських слуханнях.

5. Запропонувати взяти участь у парламентських слуханнях представникам Верховної Ради Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, центральних органів виконавчої влади, Академії правових наук України, Інституту держави і права ім. В. М. Корецького Національної академії наук України, провідних профільних науково-дослідних установ і навчальних закладів, політичних партій і громадських організацій.

6. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань Парламентським видавництвом.

____________

Опрос