Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Реформирование законодательства Украины о местных выборах в интересах территориальных общин" (17 марта 2010 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 18.02.2010 № 6092
Дата рассмотрения: 18.02.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад" (17 березня 2010 року)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 17 березня 2010 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад".

2. Запропонувати Центральній виборчій комісії, Верховній Раді Автономної Республіки Крим, місцевим радам, іншим зацікавленим сторонам до 1 березня 2010 року підготувати і передати до Верховної Ради України пропозиції щодо шляхів реформування законодавства України про місцеві вибори.

3. Запропонувати Президенту України, Голові Центральної виборчої комісії України, Голові Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України" взяти участь та виступити на парламентських слуханнях.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників від Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, представників центральних органів виконавчої влади, Центральної виборчої комісії, Академії правових наук України, Інституту держави і права ім. В. М. Корецького Національної академії наук України, провідних профільних науково-дослідних установ і навчальних закладів, політичних партій і громадських організацій.

5. Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування здійснити необхідні заходи щодо організаційного забезпечення проведення парламентських слухань.

6. Рекомендувати Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю відповідних підрозділів Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому Національному каналі Національної телекомпанії України та першому каналі Національної радіокомпанії України.

7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос