Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "О состоянии промышленной безопасности и охраны труда" (17 ноября 2010 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 14.05.2010 № 6030-д
Дата рассмотрения: 14.05.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан промислової безпеки та охорони праці"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 17 листопада 2010 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Про стан промислової безпеки та охорони праці".

2. Кабінету Міністрів України підготувати та подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України.

3. Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці забезпечити підготовку та проведення зазначених парламентських слухань.

4. Національній радіокомпанії України та Національній телекомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та на Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

5. Управлінню комп'ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України забезпечити аудіо- та відеотрансляцію парламентських слухань у мережі Інтернет.

6. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань Парламентським видавництвом.

 

Голова
Верховної Ради України 

 
В. Литвин
 

Опрос