Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины о внесении изменений в Закон Украины "О мерах по государственной поддержке судостроительной промышленности в Украине" (относительно продления срока действия мер государственной поддержки судостроительной промышленности в Украине)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 02.03.2010 № 5548/П
Дата рассмотрения: 02.03.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні" (щодо продовження терміну дії заходів державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні)

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні" (щодо продовження терміну дії заходів державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні) (реєстр. N 5548 від 16.02.2010 р.), поданий народним депутатом України Шемчуком В. В.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень та пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи і внести його на розгляд Верховної Ради України в другому читанні.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос