Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отчете Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования обстоятельств, связанных с обвинениями в развращении несовершеннолетних

Проект постановления Верховной Рады Украины от 21.01.2010 № 5543
Дата рассмотрения: 21.01.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин, пов'язаних із звинуваченнями в розбещенні неповнолітніх

Заслухавши звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин, пов'язаних із звинуваченнями в розбещенні неповнолітніх Верховна Рада України постановляє:

1. Звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин, пов'язаних із звинуваченнями в розбещенні неповнолітніх взяти до відома.

2. Заслухати звіт Генерального прокурора України Медведька О. І. з цього питання 12 лютого 2010 року.

3. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

 

ЗВІТ
Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин, пов'язаних із звинуваченнями в розбещенні неповнолітніх

Комісія у складі: Самойлик Катерини Семенівни, Суслова Євгенія Івановича, Бобильова Олександра Фадійовича, Коржа Віктора Петровича, Терещука Сергія Миколайовича провела відповідну роботу.

Зважаючи на особливість даного питання комісія працювала з відповідними державними органами, запросивши інформацію, аналітичні матеріали, не втручаючись та не впливаючи на хід слідства.

За інформацією Генеральної прокуратури України по справі було створено слідчо-оперативну групу до складу якої включено слідчих та оперативних працівників Служби безпеки України і Міністерства внутрішніх справ України.

На даний час відповідно до плану розслідування проводяться слідчі дії та оперативно-розшукові заходи спрямовані на всебічне, повне і об'єктивне дослідження всіх обставин справи відповідно до вимог кримінального судочинства.

Виходячи з показань потерпілих у справі та їх законного представника перевіряється причетність до злочину народних депутатів України, а також працівників МДЦ "Артек".

У справі проведено значний обсяг слідчих та оперативно-розшукових дій. Зокрема, відтворення обстановки та обставин події з потерпілими, обшуки та виїмки, допитано понад 220 свідків, призначено близько 40 судових експертиз (судово-медичні, комп'ютерно-технічні, судово-психологічні та психіатрична тощо). Провадження у 22 судових експертизах на даний час ще не завершено, що унеможливлює прийняття кінцевого рішення у справі та надання конкретних відповідей.

У зв'язку з тим, що у справах про злочини цієї категорії чинним законодавством України передбачено обмеження гласності кримінального судочинства, а також з метою запобігання розголошенню відомостей про інтимні сторони життя осіб, які беруть участь у справі надати більш детальну інформацію не представляється можливим.

 

Голова Тимчасової
слідчої комісії 
 

 
К. Самойлик
 

Секретар Тимчасової
слідчої комісії 

 
О. Бобильов  

 

Опрос