Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О заслушивании информации Генерального прокурора Украины А. И. Медведько, Министра внутренних дел Украины Ю. В. Луценко и Министра по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Украины А. Ю. Кучеренко относительно правомерности действий должностных лиц ОАО "АК "Київводоканал"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 15.01.2010 № 5519
Дата рассмотрения: 15.01.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про заслуховування інформації Генерального прокурора України О. І. Медведька, Міністра внутрішніх справ України Ю. В. Луценка та Міністра з питань житлово-комунального господарства України О. Ю. Кучеренка щодо правомірності дій посадових осіб ВАТ "АК "Київводоканал"

З метою ознайомлення народних депутатів України з реальним станом надання житлово-комунальних послуг в місті Києві, протиправною та корупційною діяльності посадових осіб ВАТ "АК "Київводоканал" та недопущення катастрофи у сфері водозабезпечення та водовідведення в столиці України Верховна Рада України постановляє:

1. Заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України у березні 2010 року інформацію:

1.1. Генерального прокурора України О. І. Медведька та Міністра внутрішніх справ України Ю. В. Луценка про стан розслідування протиправних діянь, скоєних посадовими особами ВАТ "АК "Київводоканал", за фактами відчуження приміщень Департаменту експлуатації каналізаційного господарства, використання в лютому - березні 2008 року бюджетних коштів на суму 40 млн. грн. для придбання гранульованого активованого вугілля та здійснення в 2008 - 2009 роках операцій з експорту сільськогосподарської продукції на загальну суму понад 10 млн. доларів США;

1.2. Міністра з питань житлово-комунального господарства України О. Ю. Кучеренка про стан, ефективність та проблемні питання водозабезпечення та водовідведення у місті Києві.

2. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос