Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Постановление Верховной Рады Украины "Об отчете Временной специальной комиссии Верховной Рады Украины по мониторингу состояния ликвидации последствий стихийного бедствия, произошедшего 23 - 27 июля 2008 года в Винницкой, Ивано-Франковской, Закарпатской, Львовской, Тернопольской и Черновицкой областях"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 15.12.2009 № 5436
Дата рассмотрения: 15.12.2009 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про звіт Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з моніторингу стану ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 23 - 27 липня 2008 року у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях"

У зв'язку з порушенням порядку виконання п. 3 постанови Верховної Ради України "Про звіт Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з моніторингу стану ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 23 - 27 липня 2008 року у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях", в якому зазначено, що Кабінет Міністрів України має:

забезпечити координацію роботи Головного контрольно-ревізійного управління України, Міністерства внутрішніх справ України за участю Генеральної прокуратури України щодо перевірки використання державних коштів, виділених на ліквідацію наслідків стихійного лиха, що сталося 23 - 27 липня 2008 року у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях;

за наслідками проведеної перевірки вжити відповідних заходів для усунення виявлених порушень та вирішити питання щодо персональної відповідальності голів обласних державних адміністрацій та інших посадових осіб, відповідальних за цільове використання державних коштів, виділених на ліквідацію наслідків стихійного лиха, що сталося 23 - 27 липня 2008 року у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях;

внести зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" щодо надання субвенцій обласним бюджетам Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей, місцевому бюджету м. Чернівці для остаточного розрахунку за виконані в 2008 році роботи по ліквідації наслідків стихії та передбачити кошти на перехідні незавершені об'єкти, в межах затверджених кошторисних призначень.

Верховна Рада України постановляє:

1. Роботу Кабінету Міністрів України та відповідних обласних державних адміністрацій щодо контролю використання бюджетних коштів виділених на ліквідацію наслідків стихії визнати незадовільною.

2. Генеральній прокуратурі України провести детальні перевірки використання державних коштів, виділених на ліквідацію наслідків стихійного лиха, що сталося 23 - 27 липня 2008 року у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях з огляду на матеріали попереднього звіту комісії, результати аудиту ефективності використання зазначених коштів представлені Рахунковою палатою України.

За результатами перевірки провести розширене засідання колегії Генеральної прокуратури України.

3. Зобов'язати Кабінет Міністрів України:

п. 3 зазначеної постанови виконати в повному обсязі, представити Верховній Раді України інформацію про конкретні заходи щодо усунення недоліків.

4. Ініціювати парламентські слухання з означених у цій постанові питань та заслухати інформацію Кабінету Міністрів України і Генеральної прокуратури України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос