Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины о внесении изменений в статью 222 Кодекса Украины об административных правонарушениях (относительно предоставления права органам внутренних дел (милиции) рассматривать дела об административных правонарушениях по финансовым вопросам)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 23.09.2010 № 5207/П
Дата рассмотрения: 23.09.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до статті 222 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо надання права органам внутрішніх справ (міліції) розглядати справи про адміністративні правопорушення з фінансових питань)

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до статті 222 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо надання права органам внутрішніх справ (міліції) розглядати справи про адміністративні правопорушення з фінансових питань) (реєстр. N 5207), поданий народним депутатом України Шемчуком В. В.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень та пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи і внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос