Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "О состоянии, мерах и перспективах преодоления эпидемии туберкулеза в Украине" (октябрь 2009 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 14.07.2009 № 4823
Дата рассмотрения: 14.07.2009 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан, заходи і перспективи подолання епідемії туберкульозу в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести у жовтні 2009 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Про стан, заходи і перспективи подолання епідемії туберкульозу в Україні".

2. Кабінету Міністрів України до 10 вересня 2009 року підготувати та подати до Верховної Ради України аналітичний та довідковий матеріал щодо стану, заходів і перспектив подолання епідемії туберкульозу в Україні.

3. Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я здійснити підготовку до проведення парламентських слухань.

4. Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Міністерству охорони здоров'я України, Академії медичних наук України здійснити необхідні заходи щодо організації та проведення зазначених слухань.

5. Запросити для участі в парламентських слуханнях народних депутатів України, членів Уряду України, представників органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників відповідних міжнародних організацій, громадських організацій, спеціалістів наукових установ.

6. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити в установленому порядку фінансування витрат на організацію та проведення слухань і їх відповідне матеріально-технічне забезпечення, а також видання матеріалів зазначених слухань.

7. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку висвітлення парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та на Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України, а також у інших засобах масової інформації.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос