Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования обстоятельств отравления кандидата на пост Президента Украины Ющенко Виктора Андреевича и выяснения причин и выявления лиц, виновных в затягивании расследования уголовного дела и передачи материалов в суд

Проект постановления Верховной Рады Украины от 25.03.2009 № 4264
Дата рассмотрения: 25.03.2009 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин отруєння кандидата на пост Президента України Ющенка Віктора Андрійовича та з'ясування причин і виявлення осіб, винних у зволіканні з розслідуванням кримінальної справи і передачі матеріалів до суду

Відповідно до частини третьої статті 89 Конституції України, Закону України "Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України", статті 87 Регламенту Верховної Ради України, Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування обставин отруєння кандидата на пост Президента України Ющенка Віктора Андрійовича та з'ясування причин і виявлення осіб винних у зволіканні з розслідуванням кримінальної справи і передачі матеріалів до суду (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Визначити основним завданням Тимчасової слідчої комісії - з'ясування обставин, пов'язаних із повідомленням про отруєння кандидата на пост Президента України Ющенка Віктора Андрійовича та з'ясувати причини і виявити осіб винних у зволіканні з розслідуванням кримінальної справи і передачі матеріалів до суду.

3. Визначити, що кількісний склад Тимчасової слідчої комісії становить 11 народних депутатів України, виходячи із забезпечення такого представництва в її складі: один представник від сорока трьох народних депутатів України, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції.

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Сівковича Володимира Леонідовича, заступником голови Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Голуба Олександра Володимировича.

5. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

Олійник Святослав Васильович - фракція "Блок Юлії Тимошенко";

Камчатний Валерій Григорович - фракція "Блок Юлії Тимошенко";

Бабаєв Олег Мейданович - фракція "Блок Юлії Тимошенко";

Сівкович Володимир Леонідович - фракція Партії регіонів;

Шуфрич Нестор Іванович - фракція Партії регіонів;

Лукаш Олена Леонідівна - фракція Партії регіонів;

Бондик Валерій Анатолійович - фракція Партії регіонів;

Кармазін Юрій Анатолійович - фракція Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА";

Москаль Геннадій Геннадійович - фракція Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА";

Голуб Олександр Володимирович - фракція Комуністичної партії України;

Головченко Ігор Борисович - фракція "Блок Литвина".

6. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

7. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії один рік з дня прийняття цієї Постанови.

8. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше шестимісячного терміну з дня прийняття цієї Постанови.

Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

 
В. М. ЛИТВИН

Опрос