Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Национальная стратегия привлечения иностранных инвестиций" (май 2009 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 24.03.2009 № 4257
Дата рассмотрения: 08.07.2009 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Національна стратегія залучення іноземних інвестицій"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести у вересні 2009 року у залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Національна стратегія залучення іноземних інвестицій".

2. Кабінету Міністрів України підготувати та подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо питань парламентських слухань та конкретні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань.

3. Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методологічного забезпечення парламентських слухань та внести пропозиції щодо рекомендацій парламентських слухань.

4. Запросити для участі у парламентських слуханнях представників органів державної влади, провідних наукових установ, неурядових організацій та міжнародних фінансових організацій.

5. Національній радіокомпанії України і Національній телекомпанії України, Інформаційному управлінню апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку висвітлення парламентських слухань у засобах масової інформації.

6. Управлінню справами апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення парламентських слухань та видання їх матеріалів Парламентським видавництвом.

 

Голова
Верховної Ради України

 
В. ЛИТВИН

Опрос