Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины о внесении изменений в Закон Украины "Об охране окружающей природной среды" (относительно приведения категорий природно-заповедного фонда в соответствие с Земельным кодексом Украины и Законом Украины "О природно-заповедном фонде Украины")

Проект постановления Верховной Рады Украины от 21.04.2009 № 4239/П
Дата рассмотрения: 21.04.2009 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо приведення категорій природно-заповідного фонду у відповідність до Земельного кодексу України та Закону України "Про природно-заповідний фонд України")

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо приведення категорій природно-заповідного фонду у відповідність до Земельного кодексу України та Закону України "Про природно-заповідний фонд України"), внесений народним депутатом України І. Зайцем (реєстр. N 4239).

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням пропозицій і зауважень суб'єктів права законодавчої ініціативи і подати його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради
України
 

 
В. ЛИТВИН
 

Опрос