Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Постановление Верховной Рады Украины "О праздновании памятных дат и юбилеев в 2009 году"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 17.03.2009 № 4213
Дата рассмотрения: 17.03.2009 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про внесення змін та доповнень до Постанови Верховної Ради України "Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2009 році"

З метою вшанування тисячолітньої історії міста Белза Львівської області, його видатну історико-культурну спадщину, велику історичну цінність колишнього княжого міста, враховуючи перспективу розвитку міста як неповторного туристичного центру Західної України та з нагоди відзначення 500-ої річниці надання м. Белз Магдебурзького права, в рамках систематизації відзначення пам'ятних дат і ювілеїв Верховна Рада України постановляє:

1. Внести зміни до Постанови Верховної Ради України "Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2009 році" шляхом доповнення додатка до даної постанови після стрічки "810 років від часу утворення Галицько-Волинського князівства (1199)" стрічкою наступного змісту:

500 років з часу надання м. Белз Магдебурзького права (1509);

2. Кабінету Міністрів України забезпечити відзначення у 2009 році на загальнодержавному рівні 500-ої річниці надання м. Белз Львівської області Магдебурзького права.

 

Голова Верховної Ради
України

 
В. ЛИТВИН

Опрос