Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об учете социальных проблем лиц, имеющих статус детей войны, при внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2009 год"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 16.03.2009 № 4209
Дата рассмотрения: 16.03.2009 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про врахування соціальних проблем осіб, що мають статус дітей війни, при внесенні змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік"

Починаючи з набрання чинності Закону України "Про соціальний захист дітей війни" (з 1 січня 2006 року), його норми, що стосуються соціального захисту осіб, які мають статус дітей війни, щорічно скасовуються або обмежуються.

Понад чотири з половиною мільйона громадян України, що народилися та зростали в жорстких умовах найжахливішої війни людства, позбавлені в повному обсязі законодавчо проголошених державою прав та змушені шукати захисту в судових інстанціях різних рівнів, що викликає значну соціальну напругу в суспільстві.

Враховуючи вищенаведене, Верховна Рада України постановляє:

1. Доручити Кабінету Міністрів України при підготовці та внесенні на розгляд Верховної Ради України проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" відновити дії статей 5 і 6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни" з урахуванням Рішення Конституційного Суду України від 22 травня 2008 року N 10-рп/2008.

2. Ця Постанова набирає чинності з моменту її опублікування.

 

Голова Верховної Ради  
України

 
В. ЛИТВИН

Опрос