Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний с повесткой дня: "Развитие предпринимательства в условиях финансово-экономического кризиса" (вторая среда марта 2009 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 21.01.2009 № 3636
Дата рассмотрения: 21.01.2009 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань з порядком денним: "Розвиток підприємництва в умовах фінансово-економічної кризи"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести парламентські слухання з порядком денним: "Розвиток підприємництва в умовах фінансово-економічної кризи" у другу середу березня 2009 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України.

2. Кабінету Міністрів України підготувати та подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань для їх вручення народним депутатам України.

3. Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва внести проект рекомендацій парламентських слухань та здійснити необхідні заходи з організації і методичного забезпечення їх проведення.

4. Управлінню справами апарату Верховної Ради України здійснити відповідне матеріально-технічне забезпечення, стенографування та висвітлення проведення парламентських слухань у засобах масової інформації, видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос