Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обращении Верховной Рады Украины к Президенту Украины относительно отмены присвоения почетного звания "Заслуженный юрист Украины" Зваричу И. С.

Проект постановления Верховной Рады Украины от 22.12.2008 № 3526
Дата рассмотрения: 26.12.2008 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про звернення Верховної Ради України до Президента України щодо скасування присвоєння почесного звання "Заслужений юрист України" Зваричу І. С.

18 грудня 2008 року відповідно до частини третьої статті 126 та згідно з пунктом 5 частини п'ятої статті 126 Конституції України Верховна Рада України надала згоду на затримання і арешт (взяття під варту), та звільнила з посади судді Львівського апеляційного адміністративного суду Зварича Ігоря Степановича у зв'язку з порушенням присяги судді.

Указом Президента України "Про відзначення державними нагородами України юристів" від 4 жовтня 2007 року за N 946/2007 Зваричу І. С. присвоєно почесне звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ".

Наявність у Зварича І. С. почесного звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ" заплямовує таку високу відзнаку.

Зважаючи на вищеозначене, Верховна Рада України постановляє:

1. У випадку засудження Зварича Ігоря Степановича звернутися до Президента України з пропозицією скасувати присвоєння йому почесного звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ" згідно ст. 16 Закону України "Про державні нагороди України".

2. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос