Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении внеочередных выборов депутатов Тернопольского городского совета и Тернопольского городского головы

Проект постановления Верховной Рады Украины от 29.09.2008 № 3232
Дата рассмотрения: 29.09.2008 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської міської ради та Тернопільського міського голови

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частин першої та четвертої статті 78, частин другої та п'ятої статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини третьої статті 14, частин другої та шостої статті 15, статей 82, 83 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Верховна Рада України постановляє:

1. Призначити позачергові вибори депутатів Тернопільської міської ради та Тернопільського міського голови на останню неділю сімдесятиденного строку з дня набрання чинності цією Постановою та провести їх в порядку, визначеному Законом України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

2. Центральній виборчій комісії з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів депутатів Тернопільської міської ради та Тернопільського міського голови.

3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів депутатів Тернопільської міської ради та Тернопільського міського голови за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос