Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении вида и способа голосования при рассмотрении проектов законов, связанных с обеспечением проведения внеочередных выборов народных депутатов Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 10.10.2008 № 3186-П
Дата рассмотрения: 10.10.2008 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про визначення виду і способу голосування при розгляді проектів законів, пов'язаних із забезпеченням проведення позачергових виборів народних депутатів України

Враховуючи суспільну важливість питання, відповідно до частини п'ятої статті 37 та статті 49 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Встановити, що рішення Верховної Ради України щодо проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо фінансування підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України)" (реєстр. N 3283 від 09.10.2008 р.) та щодо проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо вдосконалення виборчих процедур)" (реєстр. N 3186 від 09.10.2008 р.) приймається відкритим голосуванням у такий спосіб:

1) кожний народний депутат, який зареєстрований для участі у пленарному засіданні Верховної Ради України і бажає взяти участь у голосуванні, знаходиться на своєму робочому місці.

2) Голова Верховної Ради України за алфавітним списком зачитує прізвище, ім'я, по батькові кожного народного депутата, а також назву депутатської фракції, до складу якої входить такий народний депутат.

3) кожний народний депутат, чиє прізвище оголошено, в тому випадку, якщо він голосує "за" - піднімає руку і вимовляє "за", якщо він голосує "проти" чи "утримався" - не піднімаючи руки, оголошує про відповідне рішення.

4) при оголошенні рішення кожного народного депутата включається його мікрофон і здійснюється відеозапис.

5) процедура голосування контролюються Лічильною комісією.

6) результати голосування заносяться до протоколу Лічильної комісії та оформлюються Постановою Верховної Ради України.

2. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос