Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О моратории на строительство объектов градостроения

Проект постановления Верховной Рады Украины от 11.07.2008 № 2760
Дата рассмотрения: 11.07.2008 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про мораторій на будівництво об'єктів містобудування

З метою захисту інтересів київської громади, громадян України від порушень у зв'язку з незаконним відведенням земельних ділянок та здійсненням містобудівної діяльності, керуючись статтями 13, 14, 41, 47, 50, 66, пунктом 33 частини 1 статті 85 Конституції України, Верховна Рада України постановляє:

1. Оголосити мораторій на будівництво об'єктів містобудування до затвердження Київською міською радою нової редакції Генерального плану міста Києва його приміської зони.

2. У зв'язку з мораторієм на будівництво об'єктів містобудування, заборонити управлінню містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації здійснювати погодження змін до містобудівної документації, надавати дозволи на виконання будівельних робіт, та приймати об'єкти містобудування в експлуатацію до закінчення мораторію.

3. Дія пунктів першого та другого не поширюється на об'єкти житлово-комунального господарства, соціальної, інженерно-транспортної інфраструктури.

4. Кабінету Міністрів України протягом тридцяти днів подати до верховної Ради нормативно-правові акти щодо вдосконалення діючого законодавства, якими регламентується порядок вирішення питань розташування, надання дозволу на будівництво об'єктів містобудування, надання дозволу на виконання будівельних робіт, прийняття цих об'єктів в експлуатацію, а також порядок здійснення контролю за містобудівною діяльністю.

5. Відповідальність за виконання цієї постанови покласти на Кабінет Міністрів України.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Президент України 

Л. КУЧМА 

Опрос