Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины о внесении изменений в некоторые законы Украины в связи с принятием Закона Украины "О государственной системе биобезопасности при создании, испытании, транспортировке и использовании генетически модифицированных организмов"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 05.06.2008 № 2436/П
Дата рассмотрения: 05.06.2008 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів"

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу поданий Кабінетом Міністрів України проект Закону України про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів" (реєстр. N 2436).

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи і подати його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради
України
 

 
А. ЯЦЕНЮК
 

Опрос