Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении пленарного заседания Верховной Рады Украины при участии Кабинета Министров Украины на тему: "Об исполнении Соглашения о партнерстве и сотрудничестве между Украиной и Европейским Содружеством и их государствами-членами, Плана действий "Украина - Европейский Союз" и состоянии подготовки нового базового договора между Украиной и Европейским Союзом"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 23.04.2008 № 2433
Дата рассмотрения: 22.05.2008 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення пленарного засідання Верховної Ради України за участю Кабінету Міністрів України на тему: "Про виконання Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами, Плану дій "Україна - Європейський Союз" та стан підготовки нового базового договору між Україною та Європейським Союзом"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести у червні 2008 року у сесійному залі Верховної Ради України пленарне засідання Верховної Ради України за участю Кабінету Міністрів України на тему: "Про виконання Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами, Плану дій "Україна - Європейський Союз" та стан підготовки нового базового договору між Україною та Європейським Союзом" (далі - засідання).

2. Запросити до участі у засіданні Президента України, Голову Представництва Європейської комісії в Україні, представників дипломатичного корпусу країн - членів ЄС, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадських організацій.

3. Організаційне забезпечення проведення засідання покласти на апарат Верховної Ради України.

4. Апарату Верховної Ради України узгодити з Секретаріатом Президента України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України дату та регламент проведення засідання.

5. У регламенті проведення засідання передбачити виступ Президента України (за згодою), Голови Верховної Ради України, доповідь Прем'єр-міністра України, співдоповіді міністрів та голів комітетів Верховної Ради України, виступи інших учасників засідання.

6. Відповідальним за підготовку та проведення засідання визначити Голову Верховної Ради України Яценюка А. П.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос