Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О парламентских слушаниях "Законодательное и нормативное обеспечение единой государственной политики в сфере стандартизации, метрологии и оценки соответствия как основы повышения конкурентоспособности товаров и услуг отечественного производства"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 23.04.2008 № 2432
Дата рассмотрения: 23.04.2008 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про парламентські слухання "Законодавче та нормативне забезпечення єдиної державної політики у сфері стандартизації, метрології та оцінки відповідності як основи підвищення конкурентоспроможності товарів та послуг вітчизняного виробництва"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести у грудні 2008 року парламентські слухання з порядком денним: "Законодавче та нормативне забезпечення єдиної державної політики у сфері стандартизації, метрології та оцінки відповідності як основи підвищення конкурентоспроможності товарів та послуг вітчизняного виробництва".

2. Кабінету Міністрів України підготувати та подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали до парламентських слухань для вручення їх народним депутатам України.

3. Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва внести проект рекомендацій парламентських слухань, здійснити необхідні заходи з організації та методичного забезпечення слухань.

4. Управлінню справами апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення парламентських слухань, їх стенографування та висвітлення проведення парламентських слухань у засобах масової інформації, видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос