Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении на государственном уровне 70-летия города Свердловска Луганской области

Проект постановления Верховной Рады Украины от 22.04.2008 № 2426
Дата рассмотрения: 22.04.2008 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення на державному рівні 70-річчя міста Свердловська Луганської області

У серпні 2008 року виповнюється 70 років з дня заснування шахтарського міста Свердловська Луганської області.

Враховуючи цю знаменну подію, особливий внесок цього міста в економіку нашої держави, Верховна Рада України постановляє:

I. Підтримати ініціативу Свердловської міської ради Луганської області щодо відзначення на державному рівні у 2008 році 70-річчя міста Свердловська.

II. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

1. У двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 70-річчя міста Свердловська, включивши до складу цього комітету представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, науковців.

2. У двотижневий термін після створення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов'язаних з відзначенням на державному рівні 70-річчя міста Свердловська, а також вирішити в установленому порядку питання щодо їх організаційного, матеріально-технічного, фінансового та іншого забезпечення.

III. Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації заходів, пов'язаних з відзначенням на державному рівні 70-річчя міста Свердловськ.

IV. Кабінету Міністрів України передбачити виділення коштів для підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 70-річчя міста Свердловська.

V. Рекомендувати Луганській обласній раді та Свердловській міській раді здійснити необхідні заходи щодо відзначення ювілею з нагоди 70-річчя з дня заснування міста Свердловська.

VI. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності, Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

 

Голова Верховної Ради
України

 
А. ЯЦЕНЮК

Опрос