Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Подготовка к проведению в Украине финала чемпионата Европы 2012 года по футболу" (21 мая 2008 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 26.03.2008 № 2132-д
Дата рассмотрения: 26.03.2008 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Підготовка до проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (21 травня 2008 року)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 21 травня 2008 року у залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Підготовка до проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи 2012 року з футболу".

2. Кабінету Міністрів України до 5 травня 2008 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали про хід виконання заходів щодо підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

3. Комітету Верховної Ради України з сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методологічного забезпечення парламентських слухань.

4. Національній радіокомпанії України і Національній телекомпанії України, Інформаційному управлінню апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку висвітлення парламентських слухань у засобах масової інформації.

5. Управлінню справами апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення парламентських слухань та видання їх матеріалів Парламентським видавництвом.

 

Голова Верховної Ради
України

 
А. ЯЦЕНЮК

Опрос