Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Пути реформирования здравоохранения и медицинское страхование в Украине"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 24.01.2008 № 1432
Дата рассмотрения: 15.01.2009 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Шляхи реформування охорони здоров'я та медичне страхування в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести у травні 2009 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Шляхи реформування охорони здоров'я та медичне страхування в Україні".

2. Кабінету Міністрів України до 1 квітня 2009 року підготувати та подати до Верховної Ради України аналітичний та довідковий матеріал щодо шляхів реформування охорони здоров'я та перспектив розвитку медичного страхування в Україні.

3. Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я здійснити підготовку до проведення парламентських слухань.

4. Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Міністерству охорони здоров'я України, Академії медичних наук України здійснити необхідні заходи щодо організації та проведення зазначених слухань.

5. Запросити для участі в парламентських слуханнях народних депутатів України, членів Уряду, представників органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників профільних міжнародних організацій, громадських організацій, спеціалістів наукових установ та організувати у день проведення парламентських слухань виставку досягнень медичної галузі.

6. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити в установленому порядку фінансування витрат на організацію та проведення слухань і їх відповідне матеріально-технічне забезпечення, а також видання матеріалів зазначених слухань.

7. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку висвітлення парламентських слухань по першій програмі українського радіо і телебаченню, а також у інших засобах масової інформації.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос