Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении вида и способа голосования при рассмотрении проекта Постановления N 1386 Д "О поддержке обращения Президента Украины В. Ющенко, Премьер-министра Украины Ю. Тимошенко, Председателя Верховной Рады Украины А. Яценюка к Генеральному секретарю НАТО относительно готовности Украины к присоединению к Плану действий относительно членства в НАТО"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 07.02.2008 № 1386-П
Дата рассмотрения: 07.02.2008 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про визначення виду і способу голосування при розгляді проекту Постанови N 1386 Д "Про підтримку звернення Президента України В. Ющенка, Прем'єр-міністра України Ю. Тимошенко, Голови Верховної Ради України А. Яценюка до Генерального секретаря НАТО щодо готовності України до приєднання до Плану дій щодо членства в НАТО"

Враховуючи суспільну важливість питання, пов'язаного з відносинами Україна-НАТО, відповідно до пункту 5 статті 37 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

I. Встановити такий спосіб голосування при розгляді проекту Постанови N 1386 Д "Про підтримку звернення Президента України В. Ющенка, Прем'єр-міністра України Ю. Тимошенко, Голови Верховної Ради України А. Яценюка до Генерального секретаря НАТО щодо готовності України до приєднання до Плану дій щодо членства в НАТО":

1. Кожен народний депутат, який зареєстрований і бажає взяти участь у голосуванні, знаходиться на своєму робочому місці.

2. Голова Верховної Ради України за алфавітним списком зачитує кожного народного депутата України.

3. Кожен народний депутат України, чиє прізвище оголошено, в тому випадку, якщо він голосує "за" - піднімає руку і голосує "за" і каже "за", якщо він голосує "проти" чи "утримався" - не піднімаючи руки, сидячи на своєму місці, оголошує про власне рішення.

4. При оголошенні рішення народного депутата включається його мікрофон і здійснюється відеозапис кожного народного депутата України.

5. Процедура голосування контролюються Лічильною комісією.

6. Результати голосування оформлюються протоколом Лічильної комісії.

II. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос