Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины о внесении изменений в Закон Украины "О разрешительной системе в сфере хозяйственной деятельности"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 08.02.2008 № 1362/П
Дата рассмотрения: 08.02.2008 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"

Розглянувши проекти законів України про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (реєстр. N 1362), про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності (реєстр. N 1361), внесені Президентом України, та про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення порядку видачі документів дозвільного характеру) (реєстр. N 1245), внесений народним депутатом України Ляпіною К. М., Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (реєстр. N 1362), внесений Президентом України

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням положень проектів законів, внесених народним депутатом України Ляпіною К. М. (реєстр. N 1245) та Президентом України (реєстр. N 1361), зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос