Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении вида и способа голосования при рассмотрении Программы деятельности Кабинета Министров Украины "Украинский прорыв: для людей, а не политиков"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 11.02.2008 № 1360-П
Дата рассмотрения: 11.02.2008 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про визначення виду і способу голосування при розгляді Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків"

Враховуючи суспільну важливість питання, відповідно до частини 5 статті 37, статті 49 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

I. Встановити такий спосіб голосування при розгляді Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків":

1. Кожен народний депутат, який зареєстрований і бажає взяти участь у голосуванні, знаходиться на своєму робочому місці.

2. Голова Верховної Ради України за алфавітним списком зачитує кожного народного депутата України.

3. Кожен народний депутат України, чиє прізвище оголошено, в тому випадку, якщо він голосує "за" - піднімає руку і голосує "за" і каже "за", якщо він голосує "проти" чи "утримався" - не піднімаючи руки, сидячи на своєму місці, оголошує про власне рішення.

4. При оголошенні рішення народного депутата включається його мікрофон і здійснюється відеозапис кожного народного депутата України.

5. Процедура голосування контролюються Лічильною комісією.

6. Результати голосування оформлюються протоколом Лічильної комісії.

II. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос