Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении вида и способа голосования при рассмотрении вопросов о назначении на должности, освобождении от должностей, даче согласия на назначение или освобождение от должностей должностных лиц, решении вопроса об отставке Премьер-министра Украины, членов Кабинета Министров Украины и выражении недоверия Генеральному прокурору Украины в случаях, предусмотренных Конституцией Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 14.01.2008 № 1341
Дата рассмотрения: 14.01.2008 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про визначення виду і способу голосування при розгляді питань про призначення на посади, звільнення з посад, надання згоди на призначення чи звільнення з посад посадових осіб, вирішення питання про відставку Прем'єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України та висловлення недовіри Генеральному прокуророві України у випадках, передбачених Конституцією України

Враховуючи суспільну важливість питань про призначення на посади, звільнення з посад, надання згоди на призначення чи звільнення з посад посадових осіб, вирішення питання про відставку Прем'єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України та висловлення недовіри Генеральному прокуророві України у випадках, передбачених Конституцією України, відповідно до пункту 5 статті 37 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

I. Встановити такий спосіб голосування при розгляді питань про призначення на посади, звільнення з посад, надання згоди на призначення чи звільнення з посад посадових осіб, вирішення питання про відставку Прем'єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України та висловлення недовіри Генеральному прокуророві України у випадках, передбачених Конституцією України:

1. Кожен народний депутат, який зареєстрований і бажає взяти участь у голосуванні, знаходиться на своєму робочому місці.

2. Голова Верховної Ради України за алфавітним списком зачитує кожного народного депутата України.

3. Кожен народний депутат України, чиє прізвище оголошено, в тому випадку, якщо він голосує "за" - піднімає руку і голосує "за" і каже "за", якщо він голосує "проти" чи "утримався" - не піднімаючи руки, сидячи на своєму місці, оголошує про власне рішення.

4. При оголошенні рішення народного депутата включається його мікрофон і здійснюється відеозапис кожного народного депутата України.

5. Процедура голосування контролюються Лічильною комісією.

6. Результати голосування оформлюються протоколом Лічильної комісії.

II. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос