Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Безопасность на дорогах Украины ради безопасности жизни" (март 2008г.)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 13.12.2007 № 1211
Дата рассмотрения: 13.12.2007 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Безпека на дорогах України заради безпеки життя"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести у березні 2008 року в залі засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Безпека на дорогах України заради безпеки життя".

2. Кабінету Міністрів України до 15 січня 2008 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо тематики парламентських слухань та конкретні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, а також визначити доповідачів із зазначених питань.

3. Запросити для участі у парламентських слуханнях представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування політичних партій та інших об'єднань громадян.

4. Комітетам Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та з питань правосуддя внести пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, здійснити необхідні заходи щодо організації та методичного забезпечення слухань.

5. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити відповідне матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань, стенографування та висвітлення їх роботи у засобах масової інформації, видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

6. Національній телекомпанії та Національній радіокомпанії України за участю інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити трансляцію парламентських слухань по першій програмі українського телебачення і радіо.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос