Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение Комиссии от 06.09.2013 N 82

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере коммунальных услуг
Распоряжение от 01.08.2014 № 91

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.08.2014 р. N 91

м. Київ

Про внесення змін до розпорядження Комісії від 06.09.2013 N 82

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1073, Порядку встановлення вимог щодо провадження суб'єктами природних монополій господарської діяльності, яка не належить до сфери природних монополій, та обмежень щодо суміщення видів господарської діяльності суб'єктами природних монополій та суб'єктами господарювання на суміжних ринках у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 04.02.2013 N 15 (зі змінами), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (далі - Комісія), вирішила:

У постановляючій частині розпорядження Комісії від 06.09.2013 N 82 "Про встановлення вимог Комунальному підприємству "Трускавецьтепло" Трускавецької міської ради щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності" абзац другий викласти в такій редакції:

"інші спеціалізовані будівельні роботи, н. в. і. у. (штукатурні роботи, покриття підлоги й облицювання стін, улаштування майданчиків для контейнерів сміття);".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос