Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О продлении срока устранения нарушения Лицензионных условий осуществления хозяйственной деятельности по централизованному водоснабжению и водоотводу Коммунальным предприятием "Водоканал" г. Запорожья, установленного постановлением Комиссии от 05.07.2013 N 91

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере коммунальных услуг
Постановление от 23.05.2014 № 545

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 23 травня 2014 року N 545

м. Київ

Про продовження терміну усунення порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення Комунальним підприємством "Водоканал" м. Запоріжжя, установленого постановою Комісії від 05.07.2013 N 91

Згідно з повноваженнями, наданими Указом Президента України від 23.11.2011 N 1073 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (далі - Комісія), постановляє:

1. Продовжити Комунальному підприємству "Водоканал" м. Запоріжжя до 01.01.2015 термін усунення порушення абзацу дев'ятого пункту 3.4.1 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, установлений пунктом 2 постанови Комісії від 05.07.2013 N 91 "Про накладення штрафу на КП "Водоканал" м. Запоріжжя за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення" (далі - постанова), у частині здійснення централізованого водопостачання із застосуванням приладів обліку.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос