Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления информации [о лицензировании хозяйственной деятельности по захоронению и переработке бытовых отходов]

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере коммунальных услуг
Разъяснение от 30.08.2013

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Щодо надання інформації

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (далі - Комісія), в межах компетенції повідомляє.

Згідно зі статтями 5 та 6 Закону України "Про природні монополії" (далі - Закон) до сфери діяльності суб'єктів природних монополій віднесено, зокрема, централізоване водопостачання, захоронення побутових відходів, перероблення побутових відходів віднесено до суміжних ринків.

Відповідно до частини 2 статті 5 Закону зведений перелік суб'єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб'єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють суб'єкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос