Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно изменения данных в документах, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере коммунальных услуг
Разъяснение от 30.08.2013

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Щодо зміни даних у документах, що додавалися до заяви про видачу ліцензії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (далі - Комісія), в межах своєї компетенції повідомляє.

Відповідно до статті 17 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" ліцензіат зобов'язаний повідомляти орган ліцензування про всі зміни даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви про видачу ліцензії. У разі виникнення таких змін ліцензіат зобов'язаний протягом десяти робочих днів подати до органу ліцензування відповідне повідомлення в письмовій формі разом з документами або їх нотаріально засвідченими копіями, які підтверджують зазначені зміни.

Крім того, зазначені зміни мають бути відображені у відомостях, форми яких затверджено Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженими постановою Комісії від 10.08.2012 N 279, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 31.08.2012 за N 1468/21780, а саме:

- відомість про наявність матеріально-технічної бази, необхідної для провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення;

- відомість про відповідність чисельності персоналу та його освітнього і кваліфікаційного рівня нормативним вимогам щодо провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення;

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос