Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О продлении срока устранения нарушений Лицензионных условий осуществления хозяйственной деятельности по централизованному водоснабжению и водоотводу КП "Водоканал" г. Запорожье

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере коммунальных услуг
Постановление от 30.08.2013 № 125

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 30 серпня 2013 року N 125

м. Київ

Про продовження терміну усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП "Водоканал" м. Запоріжжя

Згідно з повноваженнями, наданими Указом Президента України від 23.11.2011 N 1073 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, постановляє:

1. Продовжити Комунальному підприємству "Водоканал" м. Запоріжжя до 01.12.2013 термін усунень порушення пункту 2.1 Ліцензійних умов у частині дотримання актів законодавства, якими регулюється діяльність у сфері природних монополій і сфері централізованого водопостачання та водовідведення, зокрема пункту 2.6.4 Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України, затверджених наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 05.07.95 N 30, та пункту 3.2.2 Ліцензійних умов щодо вчасного внесення в технічну документацію зміни конструкцій, схем і умов експлуатації споруд, устаткування і комунікацій, установлений пунктом 2 постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 05.07.2013 N 91 "Про накладення штрафу на КП "Водоканал" м. Запоріжжя за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення" (далі - постанова Комісії).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос