Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно изменения данных в документах, прилагавшихся к заявлению о выдаче лицензии

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере коммунальных услуг
Распоряжение от 31.07.2013

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Щодо зміни даних у документах, що додавалися до заяви про видачу ліцензії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (далі - Комісія), в межах своєї компетенції повідомляє.

Відповідно до статті 17 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" ліцензіат зобов'язаний повідомляти орган ліцензування про всі зміни даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви про видачу ліцензії. У разі виникнення таких змін ліцензіат зобов'язаний протягом десяти робочих днів подати до органу ліцензування відповідне повідомлення в письмовій формі разом з документами або їх нотаріально засвідченими копіями, які підтверджують зазначені зміни.

Зазначаємо, що Підприємством надано зміни даних у документах, що додавалися до заяви про видачу ліцензії з порушенням вимог цієї статті, в частині повідомлення органу ліцензування у десятиденний термін.

Інформація, яка зазначена у листі, свідчить про прийняття на баланс Підприємством основних засобів, а саме двох підвищувальних насосних станцій.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос