Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления информации [касательно лицензии на право осуществления хозяйственной деятельности по централизованному водоснабжению и водоотводу]

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере коммунальных услуг
Разъяснение от 31.07.2013

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Щодо надання інформації

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (далі - Комісія), в межах своєї компетенції повідомляє наступне.

Згідно статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" господарська діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення підлягає ліцензуванню.

Згідно абзацу 2 статті 8 Закону суб'єкт господарювання зобов'язаний провадити певний вид господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відповідно до встановлених для цього виду діяльності ліцензійних умов.

З 17.09.2012 набули чинності Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 10.08.2012 N 279 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31.08.2012 за N 1468/21780 (далі - Ліцензійні умови).

Так, згідно пункту 1.4 зазначених Ліцензійних умов Комісія здійснює ліцензування господарської діяльності:

суб'єктів господарювання, які надають (мають намір надавати) послуги з централізованого водопостачання (виробництво, транспортування та постачання питної води споживачам) та/або централізованого водовідведення (відведення та/або очищення комунальних та інших стічних вод) у населених пунктах, чисельність населення яких становить більше ніж сорок тисяч осіб;

Опрос