Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно рассмотрения обращения [относительно повышения тарифов на услуги по централизованному водоснабжению и государственной регистрации решений Комиссии]

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере коммунальных услуг
Письмо от 31.01.2013

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Щодо розгляду звернення

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (далі - Комісія), розглянула лист гр. М-ва С. М. від 09.10.2012 стосовно підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та державної реєстрації рішень Комісії, який надійшов з Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 26.10.2012 N 2138/15/27-12 і в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до статті 15 Закону України "Про природні монополії" рішення комісій, які є нормативно-правовими актами, підлягають обов'язковій державній реєстрації в установленому законодавством порядку, за винятком рішень з питань встановлення цін та тарифів (крім встановлення цін та тарифів для населення) і функціонування оптового ринку електричної енергії.

Пунктом 13 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1073, рішення Комісії, прийняті у межах її повноважень, обов'язкові для виконання суб'єктами природних монополій та суб'єктами господарювання на суміжних ринках. Рішення Комісії, які є нормативно-правовими актами, підлягають державній реєстрації в установленому законодавством порядку, за винятком рішень з питань установлення цін і тарифів (крім установлення цін і тарифів для населення).

Опрос