Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснений [относительно тарифов на коммунальные услуги по централизованному отоплению и состояния тепловых сетей Публичного акционерного общества "Херсонська теплоелектроцентраль"]

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере коммунальных услуг
Письмо от 31.01.2013

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Щодо надання роз'яснень

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (далі - Комісія), розглянула Ваше звернення від 26.11.2012 щодо тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення та стану теплових мереж Публічного акціонерного товариства "Херсонська теплоелектроцентраль" та в межах своїх повноважень повідомляє наступне.

Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 14.12.2010 N 1746 Публічному акціонерному товариству "Херсонська теплоелектроцентраль" затверджено тарифи на теплову енергію для населення у розмірі 264,57 грн. за 1 Гкал (без ПДВ).

Разом з тим постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 N 869 затверджено Порядок формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води (далі - Порядок), яким визначається механізм формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для суб'єктів природних монополій та суб'єктів господарювання на суміжних ринках, які провадять або мають намір провадити господарську діяльність з виробництва теплової енергії, її транспортування магістральними і місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання, надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води. Зазначений Порядок розроблено з метою забезпечення єдиного для всіх регіонів підходу до формування тарифів у сфері житлово-комунальних послуг.

Таким чином, для затвердження тарифів на теплову енергію у відповідності до Порядку ПАТ "Херсонська теплоелектроцентраль" необхідно, зокрема, надати до Комісії для розгляду та схвалення інвестиційну програму на плановий період. Отже, Комісія за результатами розгляду інвестиційної програми ПАТ "Херсонська теплоелектроцентраль" у разі необхідності зможе рекомендувати включення до неї заходів з реконструкції теплових мереж.

Опрос