Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

"КРІСТАЛІСТ", ПАО (00222373)

Объявление от 13.11.2014 № 00222373

Позачерговими Загальними зборами акціонерів ПАТ "КРІСТАЛІСТ" (далі - Товариство), які відбулись 31 жовтня 2014 року, прийнято рішення про припинення Публічного акціонерного товариства "КРІСТАЛІСТ" шляхом ліквідації у добровільному порядку.

Виконання функцій з ліквідації Товариства покладено на Ліквідаційну комісію, персональний склад якої становить 6 осіб: Голова Ліквідаційної комісії - Лученко Д. В., члени Ліквідаційної комісії: Примак О. В., Куцуха В. Б., Черкасова Л. Г., Співак М. А., Кузьменко Т. Г.

Порядок та строк заявлення кредиторами своїх вимог до товариства:

- Строк заявлення кредиторами своїх вимог до Товариства становить два місяці з дня опублікування державним реєстратором повідомлення про рішення щодо припинення Товариства у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації, а саме: по 10.01.2015.

- Кредитор може звернутися до Товариства з письмовою вимогою про дострокове припинення або виконання зобов'язань перед кредитором та відшкодування збитків, якщо інше не передбачено правочином між Товариством та кредитором.

- Вимога кредитора має бути оформлена письмово, містити посилання на правочин (договір), згідно якого виникло зобов'язання Товариства перед кредитором, та містити повні реквізити кредитора.

- Вимоги кредиторів приймаються Ліквідаційною комісією за адресою: Україна, 36023, м. Полтава, вул. Красіна, 71-а.

- Кожна окрема вимога кредитора розглядається Ліквідаційною комісією, після чого приймається відповідне рішення, яке надсилається такому кредитору не пізніше 30 календарних днів з дня отримання від нього відповідної вимоги.

- У разі, якщо кредитор не звернувся до Товариства з письмовою вимогою у встановлений для заявлення вимог строк, вважається, що він не має претензій до Товариства.

____________

 

"Голос України", N 219, 13 листопада 2014 року

Опрос