Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об общей численности Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины

Предложения Президента Украины к проекту закона Украины от 23.03.2015 № 2461
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

ПРОПОЗИЦІЇ
до Закону України "Про загальну чисельність Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України"

Прийнятий Верховною Радою України 12 травня 2015 року Закон України "Про загальну чисельність Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України" не може бути підписаний Президентом України з таких причин.

Законом передбачається затвердити загальну чисельність Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в кількості 7595 осіб, у тому числі 6095 військовослужбовців.

Між тим загальна чисельність особового складу Служби, що була визначена Кабінетом Міністрів України ще у 2011 році, становить 7227 осіб (постанова Кабінету Міністрів України від 24 червня 2006 року N 869 "Деякі питання організації діяльності Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації", з наступними змінами).

Отже, Законом, що надійшов на підпис, загальна чисельність Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України збільшується.

Незважаючи на те, що Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України є складовою сектору безпеки і оборони України і бере участь у забезпеченні національної безпеки України від зовнішніх і внутрішніх загроз, передбачений у Законі підхід щодо збільшення чисельності Служби не відповідає інтересам національної безпеки в умовах обмеженості бюджетних коштів, зовнішньої агресії Росії, здійснюваної для виснаження української економіки, і необхідності зосередження державою значних фінансових ресурсів на забезпечення своєї обороноздатності.

До того ж, хоча Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України і залучена до проведення антитерористичної операції, але вона не є тим військовим формуванням, що безпосередньо здійснює боротьбу з тероризмом у Донецькій та Луганській областях.

У зв'язку з наведеним пропоную визначити в Законі, що розглядається, загальну чисельність Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, виходячи з фінансових можливостей держави та з урахуванням існуючих пріоритетів забезпечення національної безпеки.

 

Президент України

П. Порошенко

Опрос