Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии осуществления правосудия административными судами в первом полугодии 2015 года

Пленум Высшего административного суда
Постановление от 18.09.2015 № 13

ПЛЕНУМ ВИЩОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 вересня 2015 року N 13

Про стан здійснення правосуддя адміністративними судами в першому півріччі 2015 року

Заслухавши та обговоривши доповідь Голови Вищого адміністративного суду України Нечитайла О. М. про стан здійснення правосуддя адміністративними судами в першому півріччі 2015 року, Пленум Вищого адміністративного суду України відзначає, що впродовж звітного періоду пріоритетними для адміністративних судів були завдання щодо забезпечення права на справедливий суд, ефективного та якісного розгляду адміністративних справ у розумні строки, формування єдиної судової практики та підвищення відповідальності за результати роботи.

Кількість справ і матеріалів, що надійшли до окружних адміністративних судів і місцевих загальних судів як адміністративних судів (далі - місцеві адміністративні суди) у звітному періоді, зменшилася та становила 130112 таких документів. До окружних адміністративних судів у першому півріччі 2015 року надійшло 83622 справи і матеріали. Місцеві адміністративні суди у першому півріччі 2015 року розглянули 126614 справ і матеріалів. Із них окружні адміністративні суди у звітному періоді розглянули 79713 справ і матеріалів, або 76 % загальної кількості справ і матеріалів, що перебували на розгляді в цих судах.

Середньомісячний показник надходження справ і матеріалів (50) фактично дорівнює показнику середньомісячного розгляду справ і матеріалів одним суддею окружного адміністративного суду (46).

Опрос