Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Классификаторе категорий административных дел и Методических разъяснениях по его применению

Совет судей административных судов Украины
Разъяснение, Решение от 31.10.2013 № 114
редакция действует с 18.07.2014

РАДА СУДДІВ АДМІНІСТРАТИВНИХ СУДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 31 жовтня 2013 року N 114

Про Класифікатор категорій адміністративних справ та Методичні роз'яснення щодо його застосування

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Ради суддів адміністративних судів України
 від 18 липня 2014 року N 36

Заслухавши та обговоривши інформацію члена Ради суддів адміністративних судів України Арсірія Р. О. про Класифікатор категорій адміністративних справ та Методичні роз'яснення щодо його застосування (виконання рішень Ради суддів адміністративних судів України від 26.04.2013 N 53 та від 03.10.2013 N 96), з метою удосконалення організації роботи адміністративних судів, Рада суддів адміністративних судів України вирішила:

1. Інформацію члена Ради суддів адміністративних судів України Арсірія Р. О. взяти до відома.

2. Затвердити Класифікатор категорій адміністративних справ та Методичні роз'яснення щодо застосування Класифікатора категорій адміністративних справ у новій редакції (додаються) та увести їх в дію з 1 січня 2014 року.

3. Голові Ради суддів адміністративних судів України Кобилянському М. Г. утворити постійну робочу групу з питань удосконалення Класифікатора категорій адміністративних справ та Методичних роз'яснень щодо застосування Класифікатора категорій адміністративних справ.

4. Доручити головам адміністративних судів:

4.1. Упродовж листопада - грудня 2013 року організувати вивчення Класифікатора категорій адміністративних справ та Методичних роз'яснень щодо застосування Класифікатора категорій адміністративних справ суддями і працівниками апаратів відповідних судів.

4.2. З метою забезпечення достовірності показників статистичної звітності за перше півріччя 2014 року в документах первинного обліку справ, не розглянутих станом на 1 січня 2014 року, зазначати категорію справ відповідно до цього Класифікатора.

5. Рекомендувати Голові Державної судової адміністрації України Кирилюку Р. І. привести форми статистичної звітності про розгляд апеляційними та місцевими адміністративними судами судових справ і матеріалів та пошукову систему Єдиного державного реєстру судових рішень у відповідність до затвердженого Класифікатора категорій адміністративних справ.

Опрос