Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обеспечения приема и рассмотрения документов по подготовке и проведению выборов депутатов, исковых заявлений, жалоб и обращений избирательных комиссий

Высший административный суд
Приказ от 25.07.2012 № 55/о

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 липня 2012 року N 55/о

З метою реалізації ч. 3 ст. 11 Закону "Про вибори народних депутатів України" стосовно організації роботи під час виборчого процесу щодо забезпечення прийому й розгляду документів з підготовки та проведення виборів депутатів, позовних заяв, скарг та звернень виборчих комісій у строки та спосіб, установлені цим Законом, наказую:

1. Затвердити план основних організаційних заходів Вищого адміністративного суду України щодо забезпечення розгляду адміністративних справ, пов'язаних з виборчим процесом чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

2. На період проведення виборів народних депутатів України, з 30 липня 2012 року і до завершення виборчого процесу, встановити у ВАС особливий режим роботи для суддів другої судової палати й працівників апарату ВАС у позаробочий час, святкові й неробочі дні, а також напередодні дня виборів та в день виборів з метою організаційного забезпечення підготовки та розгляду адміністративних справ відповідної категорії з додержанням строків, передбачених Кодексом адміністративного судочинства.

3. Секретареві другої судової палати ВАС Сороці М. О. затвердити графік чергування суддів цієї палати.

Керівникові апарату Которобаю С. В. затвердити графік чергування працівників апарату ВАС.

Графіки складаються щомісяця до завершення виборчого процесу.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос