Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обеспечения приема и рассмотрения документов по подготовке и проведению выборов депутатов, исковых заявлений, жалоб и обращений избирательных комиссий

Высший административный суд
Приказ от 25.07.2012 № 55/о

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 липня 2012 року N 55/о

З метою реалізації ч. 3 ст. 11 Закону "Про вибори народних депутатів України" стосовно організації роботи під час виборчого процесу щодо забезпечення прийому й розгляду документів з підготовки та проведення виборів депутатів, позовних заяв, скарг та звернень виборчих комісій у строки та спосіб, установлені цим Законом, наказую:

1. Затвердити план основних організаційних заходів Вищого адміністративного суду України щодо забезпечення розгляду адміністративних справ, пов'язаних з виборчим процесом чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

2. На період проведення виборів народних депутатів України, з 30 липня 2012 року і до завершення виборчого процесу, встановити у ВАС особливий режим роботи для суддів другої судової палати й працівників апарату ВАС у позаробочий час, святкові й неробочі дні, а також напередодні дня виборів та в день виборів з метою організаційного забезпечення підготовки та розгляду адміністративних справ відповідної категорії з додержанням строків, передбачених Кодексом адміністративного судочинства.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос