Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании бездеятельности относительно несвоевременного рассмотрения заявления об увольнении

Высший административный суд
Постановление от 07.10.2015 № 800/45/15
редакция действует с 22.12.2015

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

07.10.2015 р.

Справа N 800/45/15

Постанову скасовано
(згідно з постановою Верховного Суду України
 від 22 грудня 2015 року)

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - Кошіля В. В., суддів - Борисенко І. В., Моторного О. А., Степашка О. І., Усенко Є. А., при секретарі - Калініні О. С. (за участю: позивача - не з'явився, представника відповідача-1 - ОСОБА_4, представника відповідача-2 - П. Л. Б.), розглянувши у відкритому судовому засіданні позовну заяву ОСОБА_6 до 1. Верховної Ради України, 2. Вищої ради юстиції про визнання бездіяльності, встановив:

ОСОБА_6 звернувся до Вищого адміністративного суду України, як до суду першої інстанції, з позовом про визнання бездіяльності Верховної Ради України та Вищої ради юстиції.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що 20 грудня 2013 року ним було подано до Вищої ради юстиції заяву про відставку, на підставі якої у квітні 2014 року внесено подання до Верховної Ради України про звільнення ОСОБА_6 з посади судді Могилів-Подільського міськрайсуду Вінницької області. Проте лише 25 грудня 2014 року Верховна Рада України прийняла Постанову "Про звільнення суддів", у тому числі і ОСОБА_6. В зв'язку з несвоєчасним розглядом Вищою радою юстиції заяви про звільнення та внесення подання до Верховної Ради України, несвоєчасним прийняттям останньою рішення про звільнення ОСОБА_6, позивач не отримав при звільненні вихідну допомогу у розмірі 10 місячних заробітних плат за останньою посадою та довічне грошове утримання судді у відставці в розмірі 90 відсотків заробітної плати судді та доплати за виконання адміністративної посади заступника голови Могилів-Подільського міськрайсуду Вінницької області, без обмеження граничного розміру щомісячного довічного грошового утримання.

Позивачем разом з касаційною скаргою подано заяву, в якій він зазначив, що позовні вимоги підтримує та просив розглядати справу в його відсутності.

Опрос